Середнє арифметичне двох чисел 12. Одне з цих чисел у три рази більше від другого. Знайди менше із

чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

Ответ:

(3x + x) \div 2 = 12 \\ 4x  \div 2 = 12 \\ 2x = 12 \\ x = 12 \div 2 \\ x = 6

ответ: наименьшее число=6

Отвечает Шведюк Вика.

Ответ:

Найменше число-6

Пошаговое объяснение:

3x+x:2=12

4x=12*2

4x=24

x=6 - перше число

3*6=18

x=18- второ число