2. Автомобіль їхав 3,5 год зі швидкісто 84 км/год і 2,5 год зі швидкісто 90 км. год Знайдіть

середню швидкість автомобіля на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Женя.

Ответ:86.5

Пошаговое объяснение:

84х3.5+90х2.5=294+225=519км за 6 часов

519:6=86.5км/час