Х- у = 7, 3. Укажіть пару чисел, що є розв'язком системи рівняньх+у= 1.A) (4; 3); Б) (-4; 3); В)

(-4; -3); Г) (4; -3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Сушин Леонид.

Ответ:

г) (4;-3)

Пошаговое объяснение:

x=7+y

7+y+y=1

2y=-6

y=-3

x=7+(-3)=4