Перетворіть неправильний дріб на мішане число:18/10


Ответы на вопрос

Отвечает Сазонова Ульяна.

Ответ:

 \frac{18}{10}  = 1 \frac{8}{10}  = 1 \frac{4}{5}

Пошаговое объяснение:

здається, що правильно.