Доведіть що вираз ( a + 4 ) ( a - 8 ) + 4 ( 2a + 9) при всіх значеннях a набуває невідємних значень


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

(а+4(а-8)+4(2а+9)=а²-8а+4а-32+8а+36=а²+4а+4=(а+2)²

так як при множні числа на число завжди буде додатнє значенння то (а+2)²≥0 тому при любому значенню а значення виразу більше 0