Одна з основ трапеції на 8см меньша за іншу. Середня лінія 10см. Знайти основи трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Журко Настя.

Ответ:

Нехай менше підставу трапеції х см, тоді друга підстава (х + 8) см

Середня лінія дорівнює напівсумі підстав

(х + (х + 8)) / 2 = х + 4

За умовою

х + 4 = 10

х = 6

менше підставу 6 см , більше 6 + 8 = 14 см

Надіюся допомогла

Я скалала 5 хвилин назад но був бан, надіюся я вчасно написала