Знайдіть суму коренів рівняння–3(2х – 4) + 4х = 10 і (5 – х)·(–4) – х = –14​


Ответы на вопрос

Отвечает Ксеняк Тимур.

Ответ:

-3(2х-4)+4х=10 и (5-х)*(-4)-х=-14

-6х +12 + 4х = 10 и 20 +4х=-14

-6х+4х=10-12 и 4х= -14-20

-2х=-2 и 4х= -34

х= - 2 :(-2) и х= -34:4

х = 1 и х = -8.5

-8.5 + 1 =-7.5

Вибач, якщо невірно, я стралася тобі допомогти))