Площа прямокутника дорівнює 5,92см2 а одна з його сторін 3,7.Знайдіть периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Лютанов Дима.

Ответ:

10,6 см периметр

Пошаговое объяснение:

S = a*b, где S = 5,92 см², a - длина = 3,7 см, b - ширина = ? см

b = S/a = 5,92/3,7 = 1,6 см

Р = 2(a + b) = 2(3,7 + 1,6) = 2 * 5,3 = 10,6 см периметр