з міста одночасно у протилежних напрямках одночасно виїхали два поїзди.Шіидкість одного з них 62,8

км /год,а другого 57,6 км/год .Знайти відстань між поїздами через 4 години післ початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Куклина Наташа.

Ответ:481.6 км

Пошаговое объяснение: 62.8*4=251.2(км)-проїхав 1 поїзд за 4 години

57.6*4=230.4(км)-проїхав другий поїзд за 4 години

251.2+230.4=481.6(км)-буде між поїздами через 4 годин

Отвечает Гиоргадзе София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 62,8 + 57,6 = 120,4 (км/ч) - скорость отдаления

2) 120,4 * 4 = 481,6 (км) - расстояние между ними через 4 часа