Наталку привезли зі спортивних змагань чотири медалі вони складають 1/6 від усіх завойованих

дівчинкою медалей скільки медалей у Наталки

Ответы на вопрос

Отвечает Хаскина Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 : 1/6 = 4 * 6/1 = 24/1 = 24 (мед) - всего