» Запиши відсоток спочатку у вигляді звичайного дробу, а потім у вигляді десят- кового.6) 9% =в)

99 % =а) 3 % =г) 1 % =д) 17 % =e) 130 % =​

Ответы на вопрос

Отвечает Тажиева Аружан.

Ответ:

Смотри ниже

Пошаговое объяснение:

6) 9% =9/100=0,09

в) 99 % =99/100=0,99

а) 3 % =3/100=0,03

г) 1 % =1/100=0,01

д) 17 % =17/100=0,17

e) 130 % =​1  30/100=1,3