У коробці лежать 10 рожевих і 18 чорних куль. Яка ймовірність того, що обрана навмання куля

виявиться: 1) рожевою; 2) жовтою;3) рожевою або чорною?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Оля.

рожевих — 10 кул.

чорних — 18 кул.

жовтих — 0 кул.

всього — 28 кул.

1) виявиться рожевою

ймовірність =

 \frac{10}{28}  =  \frac{5}{14}

≈ 0,36

2) виявиться жовтою

ймовірність =

 \frac{0}{28}  = 0

3) виявиться рожевою або чорною

рожевих і чорних = 28

ймовірність =

\frac{28}{28}  = 1