У коробці лежать 18 зелених і 12 блакитних куль. Яка ймовірність того, що обрана навмання куля

виявиться зеленою?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.
Количество все возможных событий: 18+12=30.
Выбрать зелёный шар можно C(1;18)=18 способами.

Вероятность: P = 18/30 = 3/5