Довжина ОДНІЄЇ ЗІ СТОРІН ПРЯМОКУТНИКА ДОРІВНЮЄ 8,7 СМ, ЩО СТАНОВИТЬ 43,5% ДОВЖИНИ ІНШОЇ СТОРОНИ.

Знайдіть ПЕРИМЕТР І ПЛОЩУ ЦЬОГО ПРЯМОКУТНИКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Милкович Аня.

Ответ:  Р=57,4см ; S=174 cм² .

Пошаговое объяснение: b=8,7см ;   a  -  100% ;  8,7см   -  43,5%

a=(8,7*100)/43,5=20(см) ;  P=2*(20+8,7)=57,4(см);

                                             S=20*8,7=174(см²) .