Маса цілого кавуна, 1/2кавуна з такою ж масою і 1/4кавуна такої ж маси дорівнює 14кг.Чому дорівнює

маса цілого кавуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляр Женя.

Відповідь:

8 кг.

Покрокове пояснення:

Х + 1/2Х + 1/4Х = 14кг.

7/4Х = 14кг.

Х = 14×4/7 = 8кг.

Перевірка

8 + 4 + 2 = 14кг.