Перша сторона трикутника дорівнює 11,2 см, друга на 4,8 см менша від неї. Знайдіть довжину третьої

сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 33,5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Онянов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 11,2 - 4,8 = 6,4 (см) - вторая сторона

2) 33,5 - (11,2 + 6,4) = 33,5 - 17,6 = 15,9 (см) - третья сторона

11,2 + 6,4 + 15,9 = 33,5

Отвечает Черняк Катя.

Ответ:

11,2-4,8=6,4см(вторая сторона)

P=a+b+c

11,2+6,4+x=33,5

17,6+x=33,5

x=33,5-17,6

x=15,9((третьої)