Бригада майстра Саморобкіна мала виготовити 800 наборів за 25 днів, але кожного днявиготовляла на

8 наборів більше. За скільки днівбригада виконала замовлення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимергалиев Алмаз.

Ответ:

Пошаговое объяснение:800:25=32(дет/день) - повинні виготовляти за планом

32+8=40(дет/день) - виготовляли

800:40=20(днів)