Довжина прямокутного паралелепіпеда 45дм ширина становить 40% довжини, а висота 1/5 ширини. Знайти

його об’єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Анютка.

Ответ:

а=45дм

b=?40%от а

с=? 1/5 b

V=?

45÷100×40=0,45×40=18 дм

18÷5×1=3,6 дм

V=a×b×c=45×18×3,6=2 916 дм