Із молока одержують 20 % сиру. Скільки сиру можна одержати із 300 кг молока?


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеев Давид.

Ответ:

60кг сиру

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти скільки сиру можна одержати із 300 кг молока, треба знайти 20% из 300, а це:

\frac{300}{100}\cdot 20  = \frac{6000}{100}=60 кг