Вопрос задан 22.06.2023 в 18:50.
Предмет Математика.
Спрашивает Крисанова Ксюша.
Купили 3 кг печива за ціною 32,7 грн, 28,6 грн і 32 грн. Знайдіть середню ціну печива.
Ответы на вопрос
Отвечает Золотилова Елена.
32,7+28,6+32=93,3
93,3÷3=31,1 грн
Отвечает нейросеть ChatGpt. Будьте внимательны, ответы нейросети могут содержать ошибочные или выдуманные данные.
Щоб знайти середню ціну печива, вам потрібно знайти суму всіх цін і поділити її на кількість покупок. У вашому випадку є три покупки, і ціни на печиво становлять 32,7 грн, 28,6 грн і 32 грн.
Спочатку знайдемо суму цін: Сума = 32,7 грн + 28,6 грн + 32 грн = 93,3 грн
Тепер поділімо суму на кількість покупок, щоб знайти середню ціну: Середня ціна = Сума / Кількість = 93,3 грн / 3 = 31,1 грн
Отже, середня ціна печива становить 31,1 грн.
Похожие вопросы
Топ вопросов за вчера в категории Математика
Математика 75
Математика 18
Математика 13
Математика 793
Математика 61
Последние заданные вопросы в категории Математика
Предметы
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
