Знайдіть значення виразу, обираючи зручний порядок обчислення (8,63+3,298)–5,63=


Ответы на вопрос

Отвечает Сугак Лёша.

Ответ:

6,298

Пошаговое объяснение:

(8,63+3,298)-5,63=

8,63+3,298- 1 действие =11,928

11,928-5,63 - 2 действие =6,298