2) Спростити вираз 40 + 3,5) – 207 — 4b) і обчислити його значення,якщо b=7​


Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.

Ответ:

142.5

Пошаговое объяснение:

(40+3,5)-207-4b=36.5-207-4b=-170.5-4b=-170.5-28=142.5