Запиши нескінченний періодичний десятковий дріб 2,(3) у вигляді звичайного​


Ответы на вопрос

Отвечает Баимов Данил.

Ответ:

2 3/9,или 2 1/3

Пошаговое объяснение:

когда переводим период,целые остаются,а то что в скобках в числитель,и в знаменателе столько деввяток сколько цифр в скобке.

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

2,(17) = 2 + 0,(17) = 2 + 0,17 +0,0017 + 0,000017 + ...

Пошаговое объяснение:

0,17 + 0,0017 + 0,000017 + ... - сума нескінченно спадної геометричної прогресії перший член якого дорівнює 0,17 , а знаменник а= 0,01