Допоможіть будь ласка! 1) Знайдіть число яке кратне 3.2) |а-8|=6,43) 2(x-3)-7×(2+6x)=204) На

першій полиці 32 книги, на другій полиці 5/16 книг, що на першій полиці або 20% книг, що на третій полиці. Скільки книг на другій і третій полиці? ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Куренкова Алёна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) Якщо сума цифр у запису натурального числа ділиться на 3, то це число ділиться на 3 без остачі.

Приклади чисел, кратних 3: 6;9;12;15;111;231.

2) |а-8|=6,4

а-8=6,4. а-8= -6,4

а=6,4+8. а= -6,4+8

а=14.4. а= 1,6

Відповідь: а1=14,4; а2= 1,6

3) 2(x-3)-7×(2+6x)=20

2х -6 - 14 - 42х=20

-40х -20=20

-40х=20+20

-40х=40

х=40:(-40)

х= -1

4) 32:16*5=10 книг на другій полиці;

10:20*100=50 книг на третій полиці