Решите рівняня пж 2x²-3x+16=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.

Ответ:   хЄ ∅ .

Пошаговое объяснение:

2x²-3x+16=0 ;

D = ( - 3 )² - 4*2*16 = 9 - 128 = - 119 < 0 , тому квадратне рівняння не має

коренів .