У трикутникуABC відомо, що кутA = 90° AC=3см кутBC =15 см чому дорівнює cos C​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

cos C​ =3/15= 1/5=0,2