Допоможіть вирішити. Задача катер плив за течією річки 4год і 2год що проти течії. Який шлях

подолав катер , якщо його власна швидкість 13,4км/год, а швидкість течії 2,3км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Аля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13,4 + 2,3 = 15,7 км/год-  швидкість катера за течією річки

15,7 * 4 =  62,8 км шлях, який подолав за течією річки

13,4 - 2,3 = 11,1 км/год  швидкість катера проти течії річки

11,1 * 2 = 22,2 км шлях, який подолав проти течії річки

62,8 + 22,2 = 85 км шлях, який подолав катер