Розв'яжіть, склавши рівняння з однією змінною. 4 кг цукерок і 3 кг пряників коштують 26 грн, а 6 кг

цукерок і 2 кг пряників — 34 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок і 1 кг пряників? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитиков Влад.

Відповідь: 5 грн., 2 грн.

Покрокове пояснення:

Нехай х грн. коштує 1 кг цукерок; 4 кг цукерок будуть коштувати 4х грн.

Тоді 3кг пряників коштують: (26-4х) грн.

А 6кг цукерок коштують 6х грн. Тоді 2 кг пряників коштують: (34 - 6х)грн. Один кг пряників коштує: (34-6х):2=17-3х грн. А три буде коштувати: 3(17-3х)грн. Маємо рівняння:

3(17-3х)=26-4х

51-9х=26-4х

-9х+4х=26-51

-5х=-25

х=-25:(-5)

х=5 грн. коштує 1 кг цукерок;

17-3х=17-3*5=17-15=2 грн. Коштує 1 кг пряників.

Отвечает Самедов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Конфеты = х

Пряники = у

4х + 3у = 26

6х + 2у = 34 | : 2

4х + 3у = 26

3х + у = 17

4х + 3у = 26

у = 17 - 3х

4х + 3(17 - 3х) = 26

у = 17 - 3х

4х + 51 - 9х = 26

у = 17 - 3х

4х - 9х = 26 - 51

у = 17 - 3х

-5х = -25

у = 17 - 3х

х = -25 : (-5)

у = 17 - 3х

х = 5

у = 17 - 3х

х = 5

у = 17 - 3*5

х = 5

у = 2

Конфеты = 5 грн

Пряники = 2 грн