Знайдіть суму 4⅚+⅔допоможіть будь ласка, голова зовсім не робить...​


Ответы на вопрос

Отвечает Усольцев Александр.

4\frac{5}{6} +\frac{2}{3} =\frac{29+4}{6}=\frac{33}{6}  =\frac{11*3}{2*3} =\frac{11}{2} =5\frac{1}{2}