Ділянка поля має форму прямокутника з і сторонами 75м та 120м. 35% площі засіяли пшеницею, 15% -

житом, а решту-кукурудзою. Яка площа поля засіяного кукурудзою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алёна.

Ответ:

S=75×120

S=9000м²

100-(35+15)=50

9000×50=450000

450000÷100=4500

Ответ:4500м²

Пошаговое объяснение: