Реши задачу 400 л яблучного соку розлили у 70 великих і 95 малих банок.Місткість великої банки 3 л.

Яка місткість малої банки?

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Гриша.

70×3=210

400-210=190

190÷95=2л Місткість малої банки.