Човен ішов 0,8 рік за течією річки и 0,3 години озером. Який шлях пройшов човен за цею годину, если

его власна ШВИДКІСТЬ дорівнює 3,8 км / год, а ШВИДКІСТЬ течії-1,3 км /

Ответы на вопрос

Отвечает Пучков Тимофей.

Ответ:

5,22

Пошаговое объяснение:

3,8+1,3=5,1 км/ год - швидкість за течією

5,1*0,8=4,08 км- проплив по річці

0,3*3,8=1,14 км- проплив по озеру

1,14+4,08= 5,22 км- весь шлях