Обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпед в,виміри якого дорівнюють: 2,3 см; 4,1см; 10 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V= a*b*h= 2,3 * 4,1 * 10= 94,3 см3