У школі села Малинівка навчається 378 учнів, що становить 2/3 кількості учнів які навчаються в

школі села Березівка скільки учнів у школі села Березівка

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:

378/(2/3)=378*3/2=567