Турист? стежки від одного села до іншого проходить через ліс,74вздовж автомобільної траси, а

решта122 км - через поле. ЯкаДовжина стежки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиминова Нұршуақ.

35 хвилин=35/60 годин=7/12 годин

(5/4)=4x/5 км/ч

x+4x/5=9x/5

7/12 * 9x/5=63

x(7*9)/(12*5)=63

x(7*3)/(4*5)=63

x=63(4*5)/(7*3)

x=60 км/г

4x/5= 4*60/5=48 км/г