На одній полиці 83 книжки, а на другій – на 15 книжок більше. Скільки книжок на двох полицях

разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Егор.

Ответ:

181 книга

Пошаговое объяснение:

1.) 83 + 15 = 98(книг) - на второй полке.

2.) 83 + 98 = 181(книг) - всего

Отвечает Умникова Анастасия.

Ответ:

Загальна кількість книг 181 книг

Пошаговое объяснение:

На одній полиці 83 книги, а на другий - на 15 книг більше. Скільки книг на

двох полицях разом?

перша полку 83 книги

друга полку 83 + 15 = 98 книг

Загальна кількість книг 83 + 98 = 181 книг