Два робітники можуть виконати замовлення за той же час що й третій. Скільки днів необхідно кожному

робітнику на використання роботи, якщо третій робітник виконує замовлення на 9 днів раніше від першого, і на 4 дні пізніше другого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аганаев Эдик.

Ответ:

Задача составлена неверно!

Пошаговое объяснение:

За единицу возьмём сам заказ.

x - время, за которое выполнит заказ 3-й рабочий.

1/(x+9) +1/(x-4)=1/x

(x-4+x+9)/((x+9)(x-4))=1/x

x(2x+5)=x²+5x-36

2x²+5x=x²+5x-36

x²=-36 - уравнение не имеет решений, так как число в чётной степени не должно получаться отрицательным.