СРОЧНО Майстер з учнем можуть виконати замовлення за 3 дні.Майстер може виконати замовлення за 4

дні. За скільки днів виконає це замовлення учень,якщо працюватиме сам?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисиенко Евгений.

12

Пошаговое объяснение:

1/x+1/4=1/3

1/x-1/3-1/4

1/x=4/12-3/12

1/x=1/12

x=12

проверка

1/(1/12+1/4)=3