8. СРОЧНО розв'яжи задачу. майстер може виконати роботу за 10 днів, а його учень - 15. за скільки

днів можуть виконати цю роботу майстер з учнем, якщо працюватимуть разом​

Ответы на вопрос

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ:6 дн

Пошаговое объяснение:1)150:10=15 (дн)

2)150:15=10(дн)

3)15+10=25(дн)

4)150:25=6(дн )

Відповідь:за 6 днів можуть виконати

цю роботу майстер з учнем