ДАЮ 100 БАЛІВ!!! знайдіть довжину відрізка AB і координати його середини якщо A(-3 2) і B(1 -5)


Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

Для начала найдем координаты AB

AB = {1-(-3) ; (-5) - 2} = { 4 ; -7 }

|AB| = √(16+49) = √65

Середину отрезка обозначу как t

xt =  \frac{( - 3) + 1}{2}  =  - 1 \\ yt =  \frac{2 - 5}{2}  =  - 1.5