Один із доданків 38,а другий становить 70 відсотків першого.Знайдіть суму чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Кощеева Вика.

Ответ: 64,6

Пошаговое объяснение:

38 + 38 * 0,70 = 38 + 26,6 = 64,6

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

64.6

Пошаговое объяснение:

1) Другий доданок становить: 38*70/100=26.6

2) Сумма: 38+26.6=64.6