Середнє арифметичне шести чисел дорівнює 21,5.Чому дорівнює сума цих чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Мыльников Вова.

Ответ:

21,5×6=129

х1+х2+х3+х4+х5+х6/6=21,5

х1+х2+х3+х4+х5+х6=21,5×6

х1+х2+х3+х4+х5+х6=129