Точка L належить відрізку KM. вІдрізок KL=19 дм. Відрізок ML на 11 см менший за відрізок KL . Знай

ти довжину цілого відрізка KM.ПЖ ПОМОГИТЕ)))​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипчук Филипп.

Ответ:

27см

Пошаговое объяснение:

19-11=8(мl)

19+8=27cмКМ