Із 28 кг свіжих яблук отримують 6 кг сушених.Скільки кілограмів сушених яблук можна отримати з 84

кг свіжих?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярошевич Саша.

Пошаговое объяснение:

1) 84 : 28 = (56 + 28) : 28 = 3 (раз) – у стільки більше разів взяли свіжих яблук. 2) 6 • 3 = 18 (кг) – сушених яблук вийде. Відповідь: 18 кілограм сушених яблук вийде.