Перше число у 2 рази більше за друге і на 2,3 менше чим третє. Середнє арифметичне чисел

7,4.Знайдіть всі числа Буду дуже вдячна з поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х- друге

2х-перше

2х+2,3-третє

х+2х+2х+2,3=7,4*3

5х+2,3=22,2

5х=22,2-2,3

х=19,9/5

х=3,98 -друге число

3,98*2=7,96 - перше число

7,96+2,3=10,26- третє число

перевірка 3,98+7,96+10,26=22,2/3=7,4

Отвечает Дрождов Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число = 2х

2 число = х

3 число = 2х + 2,3

(2х + х + 2х + 2,3) : 3 = 7,4

(5х + 2,3) : 3 = 7,4

5х + 2,3 = 7,4 * 3

5х + 2,3 = 22,2

5х = 22,2 - 2,3

5х = 19,9

х = 19,9 : 5

х = 3,98

1 число = (2х) = 2 * 3,98 = 7,96

2 число = (х) = 3,98

3 число = (2х + 2,3) = 7,96 + 2,3 = 10,26

(7,96 + 3,98 + 10,26) : 3 =

22,2 : 3 = 7,4