За три дни туристи пройшли 53 км.За першийдень пройшли у 4 рази бильше ниж за третий, а за другий

на 5 км. бильше нижза третий.Скильки километров пройшли тйристи за третий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Konovalov Temik.

Відповідь:

8км

Покрокове пояснення:

За третій день пройшли х км;

За перший день 4х км

За другий день х+5 км.

За три дні пройшли: (4х + х+5 +х) км.

За умовою:

4х+х+5+х=53

6х=53-5

6х=48

х=48:6

х=8 (км) пройшли туристи за третій день.