Бригада за перший день відремонтували 40км дороги а за другий день - 80% того що за перший день 63%

того що за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтувала бригада за 3 дні? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никонов Максим.

Ответ:

Всё просто.

Пошаговое объяснение:

1.  40 километров- 100%

     ? километров - 80%

   40*80/100=3200/100=32 (километров) - отремонтировала бригада за 2 день.

2. 32 километров- 100%

     ? километров - 63%

   32*63/100=2016/100=20,16 (километров) - отремонтировала бригада за 3 день.

3. 40+32+20,16=92,16 (километров) - отремонтировала бригада за 3 дня.