Бригада за перший день відремонтували 40км дороги а за другий день - 80% того що за перший день 63%

того що за третій. Скільки кілометрів дороги відремонтувала бригада за 3 дні? пожайлуста помогите срочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Забиров Руфат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40 * 80% : 100%= 32 км відремонтували  за другий день

32 * 63% : 100 %= 20,16 км відремонтували  за третій день

40 + 32 + 20,16= 92,16 км дороги відремонтувала бригада за 3 дні