Маса трьох малих мішків з картоплею 72 кг Яка маса чотирьох таких великих мішків якщо один великий

мішок з картоплею важить на 6 кг більше ніж малий

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

Відповідь:

Маса чотирьох великих мішків з картоплею 120 кг.

Покрокове пояснення:

Маса одного малого мішка з картоплею

72 / 3 = 24 кг.

Маса одного великого мішка з картоплею

24 + 6 = 30 кг.

Маса чотирьох великих мішків з картоплею

30 * 4 = 120 кг.