4. Дано трикутник сторони якого дорівнює 17см, 20см, 23см. Знайти площу прямокутника, периметр

якого у 3 разибільший за периметр даного трикутника. Знаючи, щодовжина прямокутника на 24см більша від його ширини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошникова Лиза.

Ответ:

1) 17+20+27=64(см)- периметр трикутника

2) 64*3=192(см)-периметр прямокутника

3) 192-24=168(см)- довжина та ширина разом

4)168:2=84(см)-ширина

5)84+24=108(см)- довжина

Пошаговое объяснение:

Отвечает Лебедева Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение: